بزرگترین سامانه مشاوره انجام پایان نامه های پزشکی

ایران ، سعادت آباد

مدیکال تز

8:00 تا 20:0

شنبه تا پنج شنبه

مجلات نامعتبر و مجلات جعلی | مجلات بلک لیست جعلی و نامعتبر
16 جولای, 2021

مجلات نامعتبر و مجلات جعلی | مجلات بلک لیست جعلی و نامعتبر

مجلات نامعتبر و مجلات جعلی | مجلات بلک لیست جعلی و نامعتبر

مجلات نامعتبر و مجلات جعلی | مجلات بلک لیست جعلی و نامعتبر :

مجلات نا معتبر جدای از نامعتبر شدن در بازه ای از زمان، دارای یک وبسایت آنلاین و شماره ی شاپا (ISSN) واقعی است. این مجلات به دلایل متفاوتی از جمله چاپ بیش از حد مقالات در یک شماره و نوبت چاپ، داوری های کوتاه مدت و سریع، چاپ کردن مقالات نامرتبط به حوزه و محدوده ی مجله، نداشتن فرآیند شفاف و منطقی اکسپت و چاپ و عواملی از این دست نامعتبر تشخیص داده شده و از زمانی که نامعتبر اعلام شوند چاپ در این مجلات دیگر هیچ امتیازی برای پژوهشگر به همراه ندارد. در نتیجه این مجلات در لیست سیاه یا Blacklist قرار می گیرند.

مشاهده
انجام پایان نامه جراحی کلیه و مجاری ادراری در سایت پایان نامه پزشکی

جدای از بحث مجلات نامعتبر، دسته ای دیگر از مجلات را داریم که وبسایت جعلی و شماره شاپا (ISSN) جعلی و تقلبی دارند. برای مثال در زمان چاپ مقاله، یا مقاله را بصورت آنلاین نمایه نمی کنند و یا در سایت های فرعی با آدرسی متفاوت نمایه می کنند و یا در حالت سوم کلا مجله ی چاپ آنلاین ندارند. لیست مجلات نامعتبر یا جعلی بصورت پیوسته آپدیت شده و ملاک سنجش و ارزیابی اعتبار مجلات جدیدترین نسخه ی اطلاعات می باشد. زیرا برای مثال به هر دلیلی یک مجله که نامعتبر ارزیابی شده می تواند پس از اصلاح شرایط دوباره درخواست دریافت ISSN و قرار گرفتن در لیست مجلات معتبر را داشته باشد.

مشاهده
مقاله پژوهشی و چگونه مقاله پژوهشی بهتری بنویسیم؟

دانشجویان عزیز کارشناسی ارشد و دکترا این نکته ی بسیار مهم را در نظر داشته باشند که مجله ای که در لیست مجلات نامعتبر وارد می شود، از آن تاریخ به بعد فاقد اعتبار خواهد بود. در نتیجه افرادی که قبل از ورود به لیست مجلات نامعتبر، مقالات خود را در مرحله ی اکسپت یا چاپ قرارداده اند می توانند بدون هیچ مشکلی فرآیند دفاع و فارغ التحصیلی را انجام دهند. ملاک زمان شروع قرار گرفتن ژورنال در لیست سیاه است.

مشاهده
رشته ماشین های کشاورزی مشاوره انجام پایان نامه و چاپ مقاله ماشین های کشاورزی در مقطع ارشد و دکتری

مدیک تز سامانه برتر مشاوره رساله پزشکی

با مدیریت تز آنلاین

تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325

افزودن نظر شما

error: Content is protected !!